VERSLO IR VALDŽIOS SUSITIKIMAS

Šiandien Šakių kultūros centre įvyko asocijuotų verslo struktūrų- Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės bei Verslo klubo iniciatyva organizuojamas verslo ir valdžios susitikimas- apskritasis stalas „Rajono verslo plėtros strategija. 2018- 2028 m.“
Susitikime dalyvavo rajono vadovai, tarybos nariai, verslininkai ir žmonės, kurių kasdienė veikla tarnyboje siejasi su verslu - esamu arba kuriamu. Tokiais jaučiamės ir mes – Šakių krašto Vietos veiklos grupė, kurios administruojamomis projektinėmis lėšomis rajone kuriami įvairūs verslai – mažesni ir didesni. Mūsų grupę atstovavo pirmininkas Juozas Vytas Dainelis. Smagu, kad visuose verslo susitikimuose dalyvauja ir aktyviai verslo reikalais rūpinasi, visokiausius “rebusus” sprendžia ir grupės valdybos narys, “Šlepetijos” vadovas Tadas Bybartas.
Pokalbiai, klausimai, diskusijos, temos ir potemės… Kaip dažnai tokiuose susitikimuose ir būna – klausimų ir norų daug, atsakymų ir galimybių mažiau… Bet tikėtis ir turėti “svajonių” yra neblogai – kaip sakoma, juk jos kartais ir pildosi.
Jei norėtumėte pasidomėti 2018 m. patvirtinta rajono verslo plėtros strategija, dokumentą galima rasti čia:
https://www.sakiai.lt/puslapiai/verslo-pletros-strategija-20191001021027

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai