Išrinktas pirmininkas ir valdyba

Pirmininkas Juozas Vytas DainelisVasario 27 d. Šakių krašto vietos veiklos grupės visuotinio ataskaitinio-rinkiminio narių susirinkimo metu buvo patvirtintos 2019 metų finansinė ir veiklos ataskaitos, išrinktas pirmininkas ir valdyba, apdovanoti aktyvūs bendruomenių centrai.
Simboliniai vardiniai obuoliai už aktyvią projektinę veiklą, kaip simboliai už darbą, įdėtas jėgas, energiją, žinias ir kantrybę, įteikti Griškabūdžio bendruomenės centrui (pirmininkė Agnė Paškauskienė), Briedžių bendruomenės centrui (pirmininkė Dalija Černeckienė) ir Lepšių kaimo kraštiečių bendruomenei (pirmininkė Ona Baltrušaitienė).
Pirmininkas nuoširdžiai padėkojo buvusiai valdybai už pritarimą, už išsakytą nuomonę, kuri visada vedą į tikrą diskusiją, teisingų rezultatų priėmimą.
Atsakingos pirmininko pareigos antrai kadencijai patikėtos Juozui Vytui Daineliui. Valdyba išrinkta iš 11 asmenų: pilietinės visuomenės sektoriaus atstovai – Vaida Brazaitienė, Ona Baltrušaitienė, Rita Dumbliauskė, Martynas Mockevičius, Aurimas Staugaitis; verslo atstovai – Juozas Vytas Dainelis, Mindaugas Žindžius, Tadas Bybartas; vietos valdžios atstovai – Rima Rauktienė, Aistė Būdvytienė, Redas Juškaitis.

VVG informacija

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?