Girėnuose pradėjo veikti bekontaktė plovykla

plovykla1UAB “Foodlogistics” 2018 m. rugsėjo 28 d. Šakių krašto vietos veiklos grupei pateikė vietos projekto “UAB Foodlogistics verslo plėtra įdiegiant inovatyvią krovininių automobilių, autobusų, žemės ūkio technikos bei lengvųjų automobilių plovimo paslaugą bekontaktėje plovykloje” paraišką pagal VPS priemonę „Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto teikimo grandinių plėtojimas“, Nr. LEADER-19.2-SAVA-5.
Įmonė, įgyvendindama projektą, pastatė stacionarią plovyklą, kuri susideda iš 4 boksų + 1 atviro tipo, įsigijo reikiamą įrangą, ją apdraudė, įregistravo registrų centre ir sutvarkė visus leidimus planuotai veiklai vykdyti. Plovykla, kaip ir buvo planuota, įrengta adresu Kauno g. 66, Girėnų k., Šakių s., Šakių r. sav., įmonei priklausančios degalinės “Circle K” teritorijoje. Įmonė sukūrė 2 naujas darbo vietas, taip prisidėdama prie socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į darbo rinką bei patenkins Šakių karšto rinkos poreikį dėl trūkstamos paslaugos teikimo. Bendra savitarnos 5 vietų, bekontaktės invertinės plovyklos su viena atvira plovimo vieta pritaikyta didelių krovininių automobilių, autobusų ir žemės ūkio technikos plovimui, įrangos vertė yra 131 890,00 Eur. Paramos įmonė gaus tik 60 000,00 Eur.
Nors pagal sutartį projekto įgyvendinimo pabaiga buvo planuota 2020 m. birželio 30 d. ir visa šalis gyvena karantino nuotaikomis, plovykla tyliai startavo 2020 m. balandžio 16 d.
UAB „Foodlogistics“ pradėjo teikti Šakiuose naują inovatyvią paslaugą, kurios labai trūko. Dabar krovininių automobilių, autobusų, žemės ūkio technikos ir lengvųjų automobilių savininkai galės nusiplauti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir krovininius automobilius, traktorius bei autobusus. Plovykla dirbs visą parą.

VVG informacija

plovykla2

Zenklai

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?