„Versli Lietuva“ pradeda iniciatyvą „Savivaldybė – galimybė“

savivaldybė galimybėKoronaviruso padariniai skaudžiai palietė socialinę ir kultūrinę visuomenės pusę, todėl Lietuvos savivaldybėse atsirado ypatingai didelė paklausa naujoms paslaugoms bei inovatyviems sprendimams. „Versli Lietuva“ pristato iniciatyvą „Savivaldybė – galimybė“, kviečiančią susivienyti savivaldybes ir tuos, kurie turi idėjų, kaip spręsti susidariusias opias problemas. Visi norintys gali užregistruoti pasiūlymus, kaip įveikti kylančius iššūkius, ir jei savivaldybės įvertins, kad pasiūlyti sprendimai yra reikalingi bei veiksmingi, idėjų autoriai gali tapti potencialiais paslaugų teikėjais. Taip pat iniciatyva kviečia ir savivaldybes užregistruoti vyraujančias problemas, kurias galėtų perduoti spręsti nevyriausybiniam sektoriui.
Jei jums kilo idėjų, kaip pagerinti nuotolinio mokymosi procesą, jei turite sprendimų, kaip užtikrinti saugų kultūrinį gyvenimą, kaip padėti labiausiai pažeidžiamoms asmenų grupėms ar tiesiog pastebėjote problemas savivaldybėje ir galite pasiūlyti kūrybiškus, inovatyvius sprendimus joms įveikti, kviečiame pasidalinti.
Užregistruokite savo pasiūlymus, o mes pasirūpinsime, kad apie juos sužinotų savivaldybės. Jei savivaldybės įvertins, kad pasiūlytas sprendimas yra reikalingas, jūs galite tapti potencialiu paslaugų ar produktų teikėju. Nes savivaldybė yra galimybė!
Pasiūlymus gali teikti visi norintys – jau turintys įmonę, dirbantys individualiai ar dar tik planuojantys steigti įmonę. O gal savivaldybę sudominęs sprendimas taps padrąsinimu kurti savo verslą ar išplėsti paslaugų spektrą?

Savivaldybių poreikio registracija https://bit.ly/2zPbwtE
Registruokite savo pasiūlymus https://bit.ly/3cK0owP

Informacijos šaltinis: www.verslilietuva.lt 

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?