Vaclovo Jurgučio įmonė įgyvendina projektą ,,Medienos apdirbimo cecho adresu Kęstučio g. 55, Daugėliškių k., Šakių sen., Šakių r. sav. modernizavimas“

JURGUTIS 11Vaclovo Jurgučio įmonė įgyvendina projektą ,,Medienos apdirbimo cecho adresu Kęstučio g. 55, Daugėliškių k., Šakių sen., Šakių r. sav. modernizavimas“ (ŠAKI-LEADER-3A-D-4-2-2019).
Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto priemonę ,,Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-5).

Tai yra pelno projektas, kurį Vaclovas Jurgutis vykdo be partnerių, pretenduodamas į 30 000,00 eurų paramą.
Projekto tikslas - modernizuoti esamą medienos apdirbimo cechą, įsigyjant krovimo techniką ir modernų šildymo katilą, išlaikyti 1 esamą įmonės savininko vietą ir sukurti papildomai 1 darbo vietą socialinę atskirtį patiriančiam Šakių rajone gyvenamąją vietą deklaravusiam asmeniui.
Projekto uždaviniai:
2.1. Įsigyti medienos apdirbimo cecho modernizavimui reikalingą techniką ir įrangą:
2.1.1. Šakinį krautuvą, keliamoji galia 3500 kg;
2.1.2. Kieto kuro katilą, galingumas 500 kW;
2.1.3. Dūmsiurbę su valdymo skydu;
2.1.4. Multicikloną;
2.1.5. Akumuliacinę talpą.
2.2. Atlikti lentpjūvės katilinės rekonstravimo-šildymo katilo montavimo ir katilinės modernizavimo darbus su medžiagomis.
2.3. Sukurti 1 naują darbo vietą, 1 pilną etatą, krautuvo operatoriui – pagalbiniam darbininkui, Šakių krašto VVG teritorijoje gyvenančiam socialinę atskirtį patiriančiam asmeniui.

Šiandien Vaclovas Jurgutis savo mediena kvepiančioje lentpjūvėje rodo mums iš projekto lėšų įsigytus daiktus – šakinį krautuvą, kieto kuro katilą, dūmsiurbę su valdymo skydu, multicikloną ir akumuliacinę talpą. Nupirkta viskas, kas turėjo būti nupirkta!
Vaclovas džiaugiasi – teoriškai viskas turi būti ekonomiškiau, našiau, greičiau, ekologiškiau… Dabar tik pradėjo eksperimentuoti su nauja įranga ir sako, jog tik po metų galės pasakyti, kaip yra iš tiesų…Juk nusipirkęs daiktą, turi jį pažinti, susidraugauti su juo, suprasti jį… Bet tikisi, kad šiandieninė nauda naujos technikos forma pasiteisins 100 procentų!!!
Linkim patyrusiam medžio apdirbimo ,,vilkui” sėkmės ir sutariam susitikti rudeniop, kai ne tik įranga Vaclovas galės pasidžiaugti, bet ir lentpjūvės katilinės modernizavimu!!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai

JURGUTIS 10 JURGUTIS 9 JURGUTIS 8 JURGUTIS 5 JURGUTIS 4 JURGUTIS 2 JURGUTIS 1

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?