UAB „Vailit“ įgyvendino projektą „Unikalių paslaugų plėtra Šakių rajone“

VAILIT 1UAB „Vailit“ įgyvendino projektą „Unikalių paslaugų plėtra Šakių rajone“ (ŠAKI-LEADER-3A-D-3-5-2019).
Projektas įgyendintas pagal VPS I prioriteto priemonę „Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas“ (KODAS LEADER-19.2- SAVA-5).

Tai pelno projektas, kurį pareiškėjas vykdė be partnerių ir gavo 55 418,00 eurų paramą.
Projekto tikslas – plėtoti unikalių paslaugų teikimo centrą (virtualios realybės pramogos rekreacijai ir pažintiniams tikslams), sukuriant naujas paslaugas vietos gyventojams, naudojant vietos išteklius.
Projekto iškelti uždaviniai buvo:
1.Unikalios poilsio ir laisvalaikio paslaugų teikimo bazės steigimas ir plėtra.
2.Virtualios realybės simuliatoriaus su kompiuterine įranga, elektros generatoriaus, transporto priemonės (autobusiuko) ir priekabos įsigijimas.
3.Naujų darbo vietų kūrimas kaimo vietovėje (2 darbo vietos).
Lauktas rezultatas. Unikalių poilsio ir laisvalaikio paslaugų tiekimui reikalingos įrangos įsigijimas ir 2 naujų darbo vietų sukūrimas.
Projektas įvykdytas. Virtualios realybės simuliatorius su kompiuterine įranga įsigytas.
Įsigytas elektros generatorius bei transporto priemonė ir priekaba. Dvi darbo vietos sukurtos.
Lukas Litinskas, energingas ir nenustygstantis vietoje jaunuolis, pakalbintas apie projektą, su džiaugsmu ir pasididžiavimu pasakoja apie savo veiklą, apie savosios paslaugos poreikį, apie įtemptą darbų grafiką įvairiuose Lietuvos kampeliuose su eilėse stovinčiais jaunais žmonėmis. Tai paslauga, kurios Šakiuose iki šiol nebuvo. Praktika rodo, kad ji labai mielai priimama visur, kur tik pasirodo. Tad linkim jaunatviškai komandai jaunatviškose veiklose sėkmės, energijos, optimizmo ir naujų minčių kitiems projektams! Tegul energija kuria ir mintis, ir veiklas, ir naujus planus!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai

VAILIT6 VAILIT 2 VAILIT 3 VAILIT 4 VAILIT 8

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?