MB „Modern House“ įgyvendina projektą „Karkasinių namų gamyba“

MB „Modern House“ įgyvendina projektą „Karkasinių namų gamyba“ (ŠAKI-LEADER-3A-D-7-6-2020). Projektas įgyvendinamas pagal VPS I prioriteto priemonę „Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-5).
Tai pelno projektas, kurį mažoji bendrija įgyvendina be partnerių ir pretenduoja į 32 865,00
eurų paramą.
Projekto tikslas - pradėti karkasinių namelių gamybos ir medinių konstrukcijų rinkimo paslaugų verslą, įsigyjant būtiną įrangą verslo pradžiai ir sukuriant naujas darbo vietas.
Projekto uždaviniai:
1. Sukurti 2 darbo vietas: staliui (1 etatas) ir plytelių klojėjui (1 etatas);
2. Įsigyti naujus įrankius, įrangą, stakles: formatinio pjovimo stakles; kombinuotą leistuvą – reismusą – kaltą stakles; frezavimo stakles su stumdomu stalu; dulkių siurblį; aliuminių mobilių bokštelių komplektą; suvirinimo aparato komplektą; elektrines plytelių pjovimo stakles; plytelių gręžimo stakles; palečių vežimėlį; skersinio pjovimo stakles su darbastaliu; išilginio pjovimo stakles su darbastaliu; pneumatinę viniakalę; pneumatinį kabių kalimo įrankį; mechanines rankines plytelių pjovimo stakles; akumuliatorinį įrankių rinkinį; kampinį šlifuoklį; oro kompresorių; diskinį pjūklą; akumuliatorinį daugiafunkcį įrankį; trifazes juostines metalo pjovimo stakles;
3. Įsigyti tentinį angarą medžiagų sandėliavimui ir gamybinei veiklai vykdyti.
Laukiamas rezultatas. Projekto įgyvendinimo metu įmonė gamybinei veiklai vykdyti iš projekto lėšų pasistatys tentinį angarą, kuriame įrengs darbo vietas: staliui (1 etatas) ir plytelių klojėjui (1 etatas).
Siekiant rinkai pasiūlyti naujovių, pareiškėjas sukurs standartinį inovatyvų gaminį– karkasinį namelį, kurį bus galima pagaminti su individualia stogo danga:

  • žolės danga (apželdinimas veja),
  • molinių čerpių danga,
  • medine stogo danga.

Karkasinį namelį bus galima pagaminti su individualiu ekologišku sienų šiltinimu: Ekovata, Mineraline vata.
Pagal individualius užsakymus pareiškėjas galės pagaminti medines karkasines konstrukcijas (skydus), kurias užsakovas savo sklype galės susimontuoti pats. Taip pat bus siūloma galimybė namo karkasą surinkti įmonėje be lauko ir vidaus apdailos.
Bet planai yra viena, o realybė yra kas kita. Tad šiandien galime pasidžiaugti, jog iš projekto paramos lėšų jau pastatytas tentinis angaras, kuriame ir bus įrengtos dvi darbo vietos.
Iš projekto lėšų taip pat jau įsigytas suvirinimo aparato komplektas. Kadangi projektas turi būti baigtas šių metų pabaigoje, kiekviena diena yra laukimo diena, kai visa įranga sugūžės po tentinio angaro stogu. O pats tentinis angaras – tai būsimų darbų kokybę garantuosianti priemonė! Dirbti saugiai, nebijoti lietuviškų orų permainų ir užtikrinti gaminamo daikto atlikimo kultūrą ir kokybę – tai nemažas iššūkis jaunam žmogui pradedant tokios paslaugos teikimą. Tačiau projekto vykdytojas tiki planuojamo gaminti produkto paklausa ir pasiryžęs bei pasirengęs darbams.
Pasisekimo linkim mažosios bendrijos „Modern House“ direktoriui Vytautui Venslovaičiui!
Tegul jaunų žmonių maža verslo pradžia išauga į didelę pelningą sėkmę!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai

 

 

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?