Konferenija „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“ Zypliuose

Rugsėjo 30 dieną Zyplių dvaro ansamblio edvėse įvyko VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros konferencija „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“. Mūsų kraštui didelė garbė, kad ši konferencija įvyko būtent pas mus rajone! Tai dėmesio sulaukęs renginys apie Lietuvos žmonių darbštumą ir kūrybingumą, išreikštus per KPP finansuojamus projektus, kuriais kuriama Lietuvos žmonių gyvenimo gerovė!
Dar didesnis džiaugsmas didžiuotis Zanavykijos žmonėmis, kurie per Šakių krašto Vietos veiklos grupę rašė projektus, gavo finansavimą, vykdo juos arba užtikrintais žingsneliais žengia į jų įgyvendinimą, o šioje konferencijoje pristatė savo sumanymus ir darbus. Tai Aida ir Valdas Juškos su projektu ,,Juškų raugyklėlės verslo modernizacija“, Dainius Venckūnas su projektu ,,Inovatyvių sveikatingumo paslaugų komplekso sukūrimas poilsiavietėje „Paliekys“, Voniškių kaimo bendruomenės centras, asociacija (pirmininkė Gitana Kuncaitienė) su projektu „Maitinimo paslaugų teikimas“ ir Kidulių jaunimo ekologinis klubas „Šerenta“ (pirmininkas saulius Navlickas) su savo projektu „Vaistažolininkystės raida Suvalkijos etnografiniame regione: nuo XIX amžiaus etnopaveldo dvaruose iki šiuolaikinių inovatyvių vaistinių augalų auginimo ir augalinės žaliavos paruošų technologijų pritaikymo Kidulių bendruomenėje“.
Ačiū Jums, darbštieji zanavykai! Unoras ima į Jus žiūrint ir apie Jus kitiems pasakojant!
Įdomu buvo Jūsų klausytis ir Jūsų darbais džiaugtis.
Auksinis ruduo Zanavykijoje, savo istorija jaukios Zyplių dvaro arklidės, gardus ir sveikas maistas konferencijos dalyviams Kuchmistruose, dalyvių pagaminto sveiko maisto ragavimas ir Kuchmistro vertinimas, karvutės pasirodymas pabaigoje, mįslės, juokas, pasikalbėjimai, nauji draugai ir įdomios pažintys – visa tai sutilpo į netrumpą konferenciją Zypliuose.
Ačiū visiems dalyviams, organizatoriams ir naujam bičiuliui Eimantui Stoškui iš Dzūkijos už gražiai užfiksuotas renginio akimirkas!

Šakių krašto VVG informacija

 

  

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?