VšĮ Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centras įgyvendino projektą ,,Vietos bendruomenei skirtų sveikatingumo ir terapijos paslaugų plėtra”

VšĮ Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centras įgyvendino projektą ,,Vietos bendruomenei skirtų sveikatingumo ir terapijos paslaugų plėtra”(ŠAKI-LEADER-6B-D-4-1-2019). Projektas vykdytas pagal VPS II prioriteto priemonę „Gyventojų ir bendruomenės įtraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-8).
Tai be partnerių vykdytas pelno projektas - Bendruomeninis verslas, kuris buvo finansuotas 59077,31 eurų parama.
Projekto tikslas pasiektas – padidintas ambulatorinės reabilitacijos paslaugų prieinamumas Šakių rajono gyventojams, plėtojant jų poreikius atitinkančias sveikatingumo ir terapijos paslaugas: hidromasažo, multifunkcinės kapsulės, magnetinės terapijos, organizmo deguonies prisotinimo, lazerio, ultragarso multifunkcinės, šalčio terapijos, angliarūgštės vonių terapijos procedūras ir vaistažolių kokteilius. Tam tarnauja nauja sveikatingumo paslaugų teikimui įsigyta įranga. Šioms veikloms vykdyti sukurtos 5 naujos darbo vietos.
Projekto vadovas, VšĮ Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centro direktorius, Vilkaviškio vyskupijos Šakių dekanato dekanas, kanauninkas Donatas Jasulaitis, pakalbintas centro veiklos tema, atsako vienareikšmiškai: - Labai džiaugiuosi, kad galim aukšto lygio paslaugas suteikti tiems žmonėms, kurie jų šiaip gauti negalėtų. Esu laimingas, kad šitokio pobūdžio gydymą galime suteikti pirmiausia savojo centro gyventojams. O ir bendruomeniečiai naudojasi paslaugomis ir vis dar neatsistebi, kad visa tai yra taip arti jų, čia pat, namuose... Ir nors, pasak direktoriaus D. Jasulaičio, didelio pacientų antplūdžio dar nėra, mano, kad viskam reikia laiko, net žinutei apie paslaugas pasklisti...
Dar direktorius D. Jasulaitis didžiuojasi tuo, kad šiuo metu net keturios studentės medikės atlieka praktiką pagal specialybę jų centre, Kudirkos Naumiestyje. Garbė ne tik sveikatingumo paslaugas teikti, bet ir pasijusti mokslo baze!
Ir vis tiktai turime grįžti prie esmės – prie teikiamų paslaugų įvairovės! O ten didžiulis sąrašas: lazerio pr., krioterapijos pr., hidromasažo lova, masažas rankomis, infraraudonųjų spindulių kapsulė, aktyvuotos deguonies terapija, druskų kambarys, bioptrono šviesos pr., inhaliacijų pr., ultragarso pr., elektrostimuliacijos pr., vakuumo pr., limfodrenažo pr., Bemerio pr. (fizikinė kraujagyslių terapija), magneto pr. ir parafino su gydomuoju purvu vonelių pr.
Beje, kaip sako patys paslaugų teikėjai, kainos tikrai nesikandžiojančios !!!
Tad linkim Centrui sėkmės teikiant sveikatinimo paslaugas
O visiems, skaitantiems šią informaciją, linkim rytdienos Donato Jasulaičio žodžiais – KAD VISI LIKTŲ SVEIKI!!!

Šakių krašto VVG informacija

 

ŠAKIŲ KRAŠTO VVG 2023-2027 M. VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS PROJEKTAS TEIKIAMAS DERINIMUI SU VISUOMENE

 

ŠAKIŲ KRAŠTO VVG 2023-2027 M. VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS PROJEKTAS

 

Jūsų pastebėjimų, nuomonių ir pasiūlymų laukiame  el. paštu sakiuvvg@gmail.com arba biure adresu Bažnyčios g. 4 K1, LT-71120 Šakiai iki 2023-05-26 imtinai.

DERINIMO SU VISUOMENE LAIKAS BAIGĖSI