,,Vasaros darbų” ir ,,Rudenio gėrybių” prisiminimai

Nors jau žiema pamažėle vaikštinėja žeme, smagu prisiminti, K. Donelaičio žodžiais tariant, ,,vasaros darbus” ir ,,rudenio gėrybes” – įvykdytus projektus, pasiektus jų tikslus ir realius rezultatus!
MB „Hidromelsta“ vadovas Ričardas Dabašinskas pagal paties vykdytą projektą “MB „Hidromelsta“ verslo naujų paslaugų plėtra” įsigijo ekskavatorinį krautuvą, nešiojamą kompiuterį ir įdarbino ekskavatoriaus mašinistą (1 etatas) ir projektų vadovą (1 etatas). Ričardas vykdo paslaugas, skirtas kraštovaizdžio projektavimui, aplinkos sutvarkymui ir priežiūrai – projektinės dokumentacijos rengimą, derinimą, kraštovaizdžio formavimą, gerbūvio sutvarkymo darbus, tvenkinių kasimą, melioracijos griovių, kelių sutvarkymą ir priežiūrą! Pakalbintas apie projekto rezultatus, Ričardas sako esąs patenkintas nauja technika, ji puikiai dirba, visko galima atlikti daugiau ir greičiau…Džiaugiasi dirbantis tokiomis sąlygomis!
Linkim pasisekimo darbuose ir dalinamės fotonuotraukose įamžintomis darbo akimirkomis!
MB „Hidromelsta“ projektą “MB „Hidromelsta“ verslo naujų paslaugų plėtra” (ŠAKI-LEADER-6A-D-7-4-2020) vykdė pagal VPS I prioriteto priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-10). Tai buvo be partnerių vykdomas Bendruomeninio verslo projektas, kuris buvo finansuotas 60 000,00 eurų parama.

Šakių krašto VVG informacija