Kriūkų bendruomenės centras, asociacija įgyvendina projektą „Kriūkų bendruomenės verslo pradžia“

Smagu buvo sulaukti iš Kriūkų bendruomenės centro erdvių atnaujintų patalpų, kurios jau kapitališkai suremontuotos ir laukia įrangos, baldų ir kitų priemonių aktyvioms veikloms vykdyti, fotonuotraukų. Patalpose bus teikiamos vaikų lavinimo ir priežiūros paslaugos bei įkurta šventėms skirta erdvė.
Dėl pasaulį sukrėtusios pandeminės ir karo sukeltos suirutės ne vienoje gyvenimo srityje, daugelis įvairiausių darbų, ypač susietų su prekių ir medžiagų tiekimu, lėtėja ir stringa. Bet vis tiktai darbai vyksta ir pasiekia rezultatų. Tai labai džiugina. Patalpos yra, reikia įrangos, kad galima būtų pilnai vykdyti projekte numatytus uždavinius - teikti vaikų priežiūros, edukacijos paslaugas bei įkurti kasdienai ir šventėms pritaikytą vaikų žaidimų kambarį.

Kriūkų bendruomenės centras įgyvendina projektą „Kriūkų bendruomenės verslo pradžia“ (ŠAKI-LEADER-6B-D-6-8-2020). Projektas įgyvendinamas pagal VPS II prioriteto priemonę „Gyventojų ir bendruomenės įtraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-8). Tai bendruomeninio verslo projektas, kuris įgyvendinamas be partnerių ir pretenduoja į 59 994,00 eurų paramą.
Projekto tikslas - Kriūkų seniūnijoje įkurti naują paslaugą, kuri būtų orientuota į ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros, kultūrinio švietimo, kūrybos, meninės (interaktyvios) edukacijos organizavimo veiklą. Taip pat organizuoti poilsio, laisvalaikio ir švenčių paslaugas.
Kriūkų bendruomenės centro pirmininkė Edita Pranskaitienė sako – sulaukėme erdvių, neatpažįstamai pasikeitusių patalpų, sulauksime ir įrangos!!!
O mes linkim sėkmės darbuose suaugusiems ir taikios padangės vaikams, kuriems Kriūkuose stengiamasi sukurti ir padovanoti nemažą paslaugų ir įdomaus užimtumo krepšelį!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai

1640723027381  20220331 101846 20220331 101729 20220331 101543