Kalvarijos miesto 230 metų jubiliejui skirta šventė

Rugsėjo 10-11 dienomis Kalvarijoje įvyko miesto 230 metų jubiliejui skirta šventė ,,Šypsausi savo kraštui”. Šventė buvo didelė, pilna malonumų – įvairių kūrybinių edukacijų ir iniciatyvų, meno kolektyvų pasirodymų ir koncertų žmonėms, ekspozicijų, atrakcionų ir amatininkų darbų gausybės… Šventės metu vyko ir projekto ,,Dalyvavimas miesto šventėse" prekyba, kurioje prekiavo Marijampolės regiono savivaldybių prekybininkai, amatininkai, tautodailininkai, įvairiausių sričių meistrai.
Į Kalvariją, į amatininkų mugę važiavo Ernestos Ūsienės bitynas. Bityne yra labai daug veiklų, iš kurių tik mažą dalelę galima nuvežti parodyti žmonėms ar pasiūlyti jiems parduoti. Tačiau suprantama, kad bityne svarbiausia yra medus! O to pas Ernestą ir Kęstutį Ūsus yra daug ir gražiai, įdomiai bei skaniai pateikto!
E.K. Ūsai pasakoja, kad šventė buvo labai didelė ir graži. Žmonių atvyko nemažai, jie domėjosi amatininkų siūlomomis prekėmis, edukacijomis, kažkiek ir pirko. Ir nors renginio laikas, kuris buvo skirtas amatininkams, buvo vakarinis, vis tiktai, anot Ernestos, lūkesčiai buvo netgi viršyti. Buvo smagu būti, su pažįstamais susitikus pabendrauti bei naujų pažinčių užmegzti!

O mums belieka džiaugtis, jei mūsų rajono žmonės išvažiavę pasižmonėti gauna gražią grįžtamąją naudą – bendravimas su žmonėmis visada yra vertybė!
Tad Šakių krašto Vietos veiklos grupė dėkoja mūsų krašto žmonėms, kurie dalyvavo visose projekto ,,Dalyvavimas miesto šventėse" dienose visą vasarą ir konkrečiai pastarojoje - Kalvarijos miesto šventėje, kuri jau buvo paskutinė minėtame projekte. Esame dėkingi už garbingą Zanavykijos atstovavimą. Ačiū!

Šakių krašto Vietos veiklos grupės informacija

Zenklai

1662912422833.jpg