MB „Jo jo pramogos vaikams“ baigė projekto įgyvendinimą

MB „Jo jo pramogos vaikams“ baigė projekto „Zanavykų krašto kulinarinio paveldo pritaikymas greitojo maitinimo veiklai, maksimaliai išnaudojant vietos išteklius” (ŠAKI-LEADER-3A-D-6-6-2020) įgyvendinimą.
Projektas vykdytas pagal VPS I prioriteto priemonę „Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas” (kodas LEADER-19.2-SAVA-5).
Tai 52 500,00 eurų vertės pelno projektas, kurį pareiškėjai vykdė be partnerių.
Projekto tikslas buvo - išnaudojant unikalų Zanavykų krašto kulinarinį paveldą, pasiūlyti greitojo maitinimo paslaugas, naudojant vietinius išteklius.
Siekdami pasiekti tikslą, vykdytojai išsikėlė uždavinius:
1.Įsigyti įrengtą maisto gamybai furgoną, kurį sudaro kėbulas su važiuokle (automobilis), funkcinis kėbulas (maisto gaminimo erdvė) su įranga maisto gaminimui ir anglinį grilių, kuris bus naudojamas kaip tradicinė krosnis.
2. Įsigyti priekabą dviračių ir griliaus transportavimui.
3. Įsigyti 15 dviračių nuomai.
4. Įdarbinti ne mažiau kaip 2 asmenis, iš kurių bent 1 būtų socialinę atskirtį patiriantis asmuo.
Visi projekto uždaviniai įgyvendinti. MB „Jo jo pramogos vaikams“ direktorė Jolita Briedė pasakoja, kad viskas iš numatytų įsigyti projekto daiktų jau nupirkta – našus anglinis grilius, 15 dviračių ir automobilis su funkciniu kėbulu (maisto gaminimo erdvė su įranga maisto gaminimui). O ta įranga tai yra - šaldomas picos stalas su saladete, šaldomas stalas – šaldiklis, vitrina ledams, elektrinė blynų keptuvė, vaflių burbuliukais kepykla, kontaktinis grilis, gruzdintuvė, kietų ledų aparatas, minkštų ledų aparatas, automatinis kavos aparatas, kavos malūnėlis su porcijavimu, mikseris pieno kokteiliams, kulinarinės svarstyklės, mikroklimato sistema, stalų ir lentynų komplektas. Kėbulo dešinėje pusėje suformuota speciali anga, skirta vykdyti pardavimus ir formuoti dienos apšvietimą. Anga uždaroma metaliniu dangčiu, kai automobilis važiuoja.
Užduotis sukurti dvi darbo vietas taip pat įvykdyta.
Tačiau Jolita Briedė pasakoja, kad nors projekto darbai beveik visi padaryti, tai yra supirkta viskas, ko reikėjo pagal šį projektą, vis tiktai svarbiausi dalykai laukia ateityje – smalsu, kaip maisto furgonas (jam pavadinimas šiuo metu galvojamas) pajudės, kokią žinią, kvapą ir skonį jis žmonėms veš, kaip tai patiks ir tiks klientams, kokie receptai savo kvapais, skoniais ir grožiu lepins smaližius – visa tai pavasarėjant…
Juk, - sako Jolita, - visoms numatytoms projekto veikloms realizuoti reikia palankaus oro sezono aspektu. Kai jau pradės veikti visos įsigytos priemonės ir vyks sugalvotos veiklos - bus gerai! Smalsu ir darbuotojams ruoštis, ir susitikimo su klientais laukti!
Tad linkime Jolitai Briedei ir jos komandai stiprybės, sėkmės, ir gerų kelių po Zanavykiją furgonui riedėti! Dar geri keliai reikalingi ir išnuomotiems dviračiams patogiai po Zanavykiją riedėti! Tegul rieda pabaigto projekto veiklos ir įranga! Valio!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai