Kriūkų bendruomenės centras, asociacija įgyvendina projektą „Kriūkų bendruomenės verslo pradžia“

Kriūkų bendruomenės centras įgyvendina projektą „Kriūkų bendruomenės verslo pradžia“ (ŠAKI-LEADER-6B-D-6-8-2020). Projektas įgyvendinamas pagal VPS II prioriteto priemonę „Gyventojų ir bendruomenės įtraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-8). Tai bendruomeninio verslo projektas, kuris įgyvendinamas be partnerių ir pretenduoja į 59 994,00 eurų paramą.
Projekto tikslas - Kriūkų seniūnijoje įkurti naują paslaugą, kuri būtų orientuota į ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros, kultūrinio švietimo, kūrybos, meninės (interaktyvios) edukacijos organizavimo veiklą. Taip pat organizuoti poilsio, laisvalaikio ir švenčių paslaugas.
Projekto uždaviniai:

  1. Suremontuoti, atnaujinti ir vaikams pritaikyti senas patalpas;
  2. Teikti vaikų priežiūros, edukacijos paslaugas;
  3. Įkurti kasdienai ir šventėms pritaikytą vaikų žaidimų kambarį:
    1 komplektą vidaus žaidimų aikštelės įrangos,
    1 komplektą interaktyvios ekspozicijos įrangos.
  4. Sukurti 3 darbo vietas (1,5 etato).

Laukiamas rezultatas.
Atlikus kapitalinio remonto darbus ir įsigijus reikiamą įrangą, bus pradėtos teikti vaikų lavinimo ir priežiūros paslaugos bei įkurta šventėms skirta erdvė. Pareiškėjas planuoja teikti tris pagrindines paslaugas: Užimtumo vaikų žaidimų kambaryje organizavimo paslaugas; Vaikų priežiūros paslaugas; Edukacinės programos vedimo paslaugas. Kriūkų seniūnijoje ypatingai jaučiamas poreikis vaikų iki 2 metų priežiūrai, lavinimui bei žaidimų kambario įkūrimui. Šiuo metu tokių pačių paslaugų šioje seniūnijoje neteikia niekas. Projektas skirtas daugiavaikėms šeimoms, vienišiems žmonėms, turintiems vaikų, skurdo riziką patiriančioms šeimoms. Įgyvendinus šį projektą, vaikų turintys žmonės turėtų vietą, kurioje galėtų pagal poreikį palikti vaikus, atšvęsti vaikų šventes.
Šiuo metu projekto eiga yra pačiame svarbiausiame etape – vykdomi kapitaliniai patalpų remonto darbai. O tai, kaip žinia, yra nešvariausias darbas, kurį atlikti reikia daug triūso ir pastangų, o jį atlikus – pradeda šviesėti ir pati projekto idėja. Bet tai dar tolokoje ateityje, o šiandien Kriūkų bendruomenės centro pirmininkė Edita Pranskaitienė džiaugiasi esamų darbų rezultatu. Juk viskas, kaip ir visur – pamažėle...
Linkim bendruomenės centrui sėkmės kuriant svajones dėl įrengtose patalpose vyksiančių veiklų...

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai