Ernesta Šiuikienė įgyvendina projektą ,,Pušynas”

Ernesta Šiuikienė įgyvendina projektą ,,Pušynas”(ŠAKI–LEADER–6A–D–8–3–2020).
Projektas įgyvendinamas pagal VPS I prioriteto “Vietos ekonomikos plėtra ir aplinkosauga” priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-10).
Tai be partnerių vykdomas pelno projektas, kuris pretenduoja į 40000,00 eurų paramą.
Projekto tikslas - sukurti unikalią apgyvendinimo paslaugą Šakių rajono teritorijoje – moderniuose nameliuose medžiuose.
Projekto uždaviniai:

  1. pastatyti du modernius, šiuolaikiškus namelius medžiuose (vienas namelis keturvietis 18,64 m2 ploto su 7 m2 antresole, kitas dvivietis – 23,33 m2 ploto) su vitrininiais langais, pilna vidaus ir išorės apdaila ir įranga;
  2. sukurti dvi naujas darbo vietas (etatus);
  3. atlikti vietos projekto viešinimo veiklas.

Kodėl Ernesta Šiuikienė ėmėsi šio projekto? Atsakymas paprastas - norisi pasiūlyti žmonėms naujovę – poilsį moderniuose ir šiuolaikiškuose nameliuose medyje, taip skatinant turizmą Šakių rajone. Projekto įgyvendinimas tikėtina didins apgyvendinimo paslaugas teikiančių asmenų rajone konkurencingumą, kaimo gyventojų laisvalaikio praleidimo ir užimtumo poreikių tenkinimo įvairovę. Labai norisi Lietuvos gyventojams ir turistams iš įvairių šalių suteikti galimybę susilieti su gamta, pasijusti gyvenančiais miške, bet šalia turėti ir visus šiuolaikiniam žmogui įprastus patogumus (lovą, dušą, tualetą). Nameliuose apsistoję žmonės galės pamatyti mūsų kraštą, pasivaikščioti šiaurietiško ėjimo lazdomis, važinėtis dviračiais apylinkėmis, miškais ar didžiausios Lietuvos upės Nemuno pakrante.
Projekto vykdytojos Ernestos pagalbininkas sūnus Haroldas sako, jog smagu vykdyti tokį įdomų, originalų projektą, tačiau sunkumų netrūksta – ir vėl kalbam apie pandemijos sukeltus trikdžius medžiagoms įsigyti…Dėl to stringa teminai ir planai… Ir vis tiktai, vaizdelis gamtoje užburia… Nors iki galimybės realiai gyventi dar toloka, bet buvimas gamtoje ir mintys, kad netolimoje ateityje Šakių rajone galima bus gauti tokią įdomią paslaugą – jau tarsi pakelia nuo žemės… Nuotaikas pajusite netgi fotonuotraukose… O mes linkim pakylėtos nuotaikos ir patiems projekto vykdytojams – juk jie sako, kad jau vasarą tikrai tikrai…turėtų sutikti pirmuosius svečius! Tikim! Linkim! Laukiam!

Šakių krašto vietos veiklos grupės informacija

 

Zenklai