Loreta Adomaitienė įgyvendino projektą “Konditerijos kepyklėlės atidarymas Kudirkos Naumiestyje“

Loreta Adomaitienė įgyvendino projektą ,,Konditerijos kepyklėlės atidarymas Kudirkos Naumiestyje“ (ŠAKI-EURI-6A-D-13-3-2022).
Projektas buvo vykdomas pagal VPS I prioriteto „Vietos ekonomikos plėtra ir aplinkosauga“ priemonę Nr. LEADER-19.2-SAVA-11 „Fizinių asmenų verslo kūrimas“.
Tai be partnerių vykdytas pelno projektas, kuris gavo 25 664,00 eur paramą.
Projekto tikslas buvo - sukurti konditerijos gaminių kepimo verslą Kudirkos Naumiestyje.
Projekto metu projekto lėšomis:
1. Įsigyta ir sumontuota kepyklėlės įranga (keramikinis praustuvas, prekinės platforminės svarstyklės, spinta valymo inventoriui, rūbų spintelė, šaldytuvas, stelažas sausiems produktams, stalas su lentyna ir plautuve, planerinis mikseris, plovimo vonia, stelažas, darbo stalas, garinė konvekcinė krosnis, indų plovimo mašina, baro stalas su plautuve, vitrina gaminiams, vežimėlis konditerinėms skardoms, nerūdijančio plieno stalas, indukcinė viryklė, elektrinis marmitas, šaldiklis, ventiliacinis gaubtas, kasos aparatas) iš savivaldybės nuomojamose komercinėse patalpose istoriniame miestelio centre- Dariaus ir Girėno g.26, Kudirkos Naumiestyje.
2. Įvykdžius Maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimus kuriamam konditerijos cechui, gautas
maisto tvarkymo pažymėjimas.
3. Sukurta nauja kepėjo darbo vieta (1etatas) atskirtį patiriančiam Šakių rajono gyventojui.
Įgyvendinus projektą ir įkūrus kepyklėlę, įdiegta šiuolaikinė konditerijos gaminių kepimo technologija nuo tešlos paruošimo iki galutinio kepinių iškepimo. Darbo procese dalyvauja ir produktą kuria naujame darbuotojo etate dirbantis kepėjas. Dviese organizuojant darbą, vienas kepėjas ruošia tešlas, kepa, kitas užsiima gaminių dekoravimu, pakavimu, atidavimu klientams. Įkūrus kepyklėlę viešoje vietoje, ji tapo traukos objektu, visi klientai – ir turistai, ir vietiniai gyventojai ją lengvai randa ir gali įsigyti gaminių, jų iš anksto neužsisakę. Kai dirba du žmonės, kurie jaučia meilę atliekamam darbui, kurie žino klientų poreikius ir nori jiems gardumynais įtikti,- darbas eina, kaip iš ,,pypkės”.
Širdingai linkim Loretai Adomaitienei ir jos kolegei sėkmės nuolat vanile, gvazdikėliais ir cinamonu kvepiančiame darbe! Linkim, kad žmonės šias pastangas įvertintų!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai