LEADER programos gerosios patirties sklaida Graikijoje

SusitikimasBirželio 6-9 d. Šakių krašto vietos veiklos grupės, Telšių rajono vietos veiklos grupės ir Skuodo vietos veiklos grupės atstovai lankėsi Graikijoje.
Dalykinės kelionės tikslas - LEADER programos gerosios patirties sklaida susipažįstant su Centrinės Graikijos vietos veiklos grupių strategijomis, įgyvendintais ir vykdomais projektais.
Dalyvauta trijuose susitikimuose:
1. Vizitas Development Agency of Evia S.A. ir susitikimas su pirmininku p. Nikolaos-Ioanis Margaritis. Partnerystės programos „Agro - Kalathi tinklas“, skirtos kolektyvinio verslumo žemės ūkio produktų sektoriuje skatinimui, pristatymas. Dviejų projektų, susijusių su turizmo plėtra, lankymas.
2. Sterea Ellada regiono vieno svarbiausių projektų „Oidipo kultūros kelias“, skirto kultūrinių erdvių naudojimui, turizmo stiprinimui ir verslumo skatinimui Centrinėje Graikijoje, pristatymas. Susitikimas su projekto vadovu p. Koukouzas Evangelos. Kelionė „Oidipo kultūros kelias“ į Parnaso kalnų masyvą, susipažįstant su kelyje esančiais kultūros ir turizmo objektais bei jų panaudojimu skatinant verslumą.
3. Susitikimas su Chalkidos savivaldybės vicemeru p. Bourantos Giorgos ir atstovais, turizmo paslaugų plėtros programos pristatymas, supažindinimas su geraisiais projektų įgyvendinimo pavyzdžiais.
Susitikimų metu diskutuota apie LEADER programos įgyvendinimą Lietuvoje ir Graikijoje, apsikeista kontaktais, Graikijos vietos veiklos grupių atstovai pakviesti atvykti į Lietuvą.

Parengė VPS administravimo vadovė Jurgita Savickienė

Akropolis 1 Delfai Kalnai 2 

Muziejus 1 Projektas 1 Valdzios atstovai 1