IĮ „Modėja“ tęsia projekto įgyvendinimą

IĮ „Modėja“ tęsia projekto ”Kavinės „Modėja“ atnaujinimas ir plėtra“ (ŠAKI-LEADER-6A-D-7-7-2020) įgyvendinimą. Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-10).
Tai pelno projektas, kuris vykdomas be partnerių ir finansuojamas 54245,00 eurų parama.

Projekto tikslas - plečiant IĮ „Modėja“ veiklą, į rinką įvesti naujus gaminius ir paslaugas, tokiu būdu padidinti įmonės gaminamos produkcijos vertę, tradicinių patiekalų ir regioninių produktų integraciją į turizmo plėtrą bei sukurti papildomas darbo vietas socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Projekto uždaviniai:
Atnaujinti kavinės „Modėja“ virtuvę;
Įrengti kavinės „Modėja“ terasą (96 kv. m ploto);
Sukurti dvi naujas darbo vietas Šakių rajono gyventojams;
Pradėti gaminti pusgaminius ir Šakių krašto gyventojams pardavinėti juos kavinėje “Modėja” bei kaimo parduotuvėse;
Pradėti organizuoti degustacines lietuvių senosios virtuvės patiekalų vakarienes.
Kai kalbėjomės su projekto vykdytoja Jolanta Muraškiene – Remeze pavasarį, projekto darbai buvo tik beprasidėję, lyginant su tuo, kas padaryta ir kas vyksta dabar, nors darbo dar.... oi kaip netrūksta...
Tačiau jau matosi ir didelės permainos svečių salės viduje, ir virtuvėje, ir lauko terasoje. Jau atvežta dalis baldų, jau blizga nuo statybinių dulkių nuvalytos sienų ir grindų plytelės...

Iki projekto įgyvendinimo pradžios pareiškėja teikė maitinimo paslaugas. O prasidėję statybų darbai įprastinę veiklą sustabdė. Ir kaip gyvenimas rodo – ilgam. Dideli darbų užmojai, o ir pandeminė situacija labai greitų veiklos perspektyvų dar nerodo, tačiau projekto vykdytoja sako, kad labai stengiasi spartinti darbus, nes tiesioginio darbo – maisto gamybos ir bendravimo su klientais – labai pasiilgo.
Tad mums belieka palinkėti sėkmės darbuose ir geros nuotaikos laukiant projekto pabaigos bei tikrosios veiklos pradžios!

VVG informacija

Zenklai

  

  

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?